http://equipment.ponypros.cz/
 
Kategorie zboží
Rychlé vyhledávání

Facebook
Sdílet

Navigace: Pony Games Vybavení -> Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 

Soukromí

Provozovatel internetového obchodu Pony&Games Material, Hana Neugebauerová, IČO 88808653, na internetové adrese http://equipment.ponypros.cz se zavazuje, že svěřená osobní data nebude bez souhlasu vlastníka dat poskytovat třetí osobě a nepoužije svěřená osobní data ke komerční nabídce nesouvisející s propagací internetového obchodu Pony&Games Material. Současně se zavazuje k tomu, že na přání zákazníka i bez udání důvodu jeho osobní data vymaže ze své databáze.

Storno objednávky

Kupující může svou objednávku jednoduše vzít zpět (stornovat) do chvíle, než mu přijde mail potvrzující změnu stavu objednávky z "přijata" na "vyřizuje se", a to buď přímo v adminitraci svého účtu nebo e-mailem na adresu dvur@hurecko.cz, v jehož předmětu je slovo STORNO. Později je stornování možné po domluvě přes e-mail dvur@hurecko.cz nebo telefon 775979006, pokud jsme objednávku ještě neodeslali. Po odeslání objednávky je stornování možné, ale zákazník se zavazuje, že uhradí poštovné převodem na účet nebo hotově osobně.

Doprava a platební podmínky

Dobírka

Zboží může být zasláno na dobírku - je zaplaceno při doručení nebo při převzetí na poště. Objednávky zasílané na dobírku je možné platit pouze hotově a pouze v rámci České a Slovenské republiky. U nadrozměrných balíků je nutné řešit dopravu individuálně, jedná se především o balíky delší než 2m a těžší než 30kg.

Osobní převzetí

Zboží je možno odebrat osobně v kamenném obchodě U Hobitů v Praze, v Hůreckém dvoře ve Hředlích, okr. Rakovník, nebo po domluvě na závodech. Při osobním převzetí je možné platit pouze hotově.

Platba převodem

Zboží je možné zaplatit převodem na účet, balík v takovém případě odesíláme po připsání požadované částky na náš účet. Objednávky do zahraniční je možné platit pouze převodem na účet nebo službou PayPal s malým příplatkem dle aktuálních podmínek PayPalu.
Ceny uvedené v našem ceníku jsou smluvní a konečné - provozovatel obchodu není plátcem DPH.

Vrácení zboží

Pokud se zakoupeným zbožím z našeho obchodu nejste spokojeni, můžete toto zboží vrátit bez udání důvodu do 14ti dnů od jeho doručení. Zboží musí být vráceno nepoškozené a nepoužité s dokladem o koupi. O úmyslu vrátit zboží zakoupené v našem obchodě nás prosím informujte e-mailem na adresu dvur@hurecko.cz nebo telefonicky na čísle 775979006 (Hana Neugebauerová), domluvíme se na způsobu vrácení zboží. Prosím neposílejte zboží na dobírku, zboží zaslané zpět na dobírku nemůžeme vyzvednout. Po vrácení nepoškozeného zboží Vám bude vrácena cena zboží (do ceny zboží se nezapočítává dopravné) buď bankovním převodem nebo poštovní poukázkou, záleží na Vašem přání, a to nejpozději do pěti pracovních dnů ode dne vrácení zboží.
 
 

 


A | A
Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.